Naci Ünüvar: "Her maç öncesi Allah'a dua eder, güçlenirim"

5
NACİ'NİN HEDEFLERİ, HAYALLERİ, SEÇİMLERİ

Ajax'ta forma giyen Türk oyuncu Naci Ünüvar, karakteri, kimliği, yaşadıkları, hedefleri ve gelecekteki milli takım seçimiyle ilgili konuştu.

4
"ELEŞTİRİLERİ UMURSAMIYORUM"

"Eleştirilerle nasıl başa çıkıyorsun?"

- Umursamıyorum. Kibirli biri değilim ama eğer koşmaz, mücadele etmezsem onların haklı olduğunu düşünürüm. Ben yeteneklerimi, kalitemi biliyorum. Ben, "Çıkar 2 hafta boyunca gollerimi atar, asistlerimi yaparım, sonra keyfime bakarım.' diyen biri de değilim. İki kez milli takım teknik direktörüyle konuştum. Bana bu konuda yardımcı oluyor. "Endişelenme, sıkı çalışmaya devam eti. Bazen her oyuncunun kötü zamanları olur." dedi. Ajax'tan ve Hollanda milli takımından da arkadaşlarım bana yardım ediyor."

3
"BABAM, 'KENDİNİ KAYBETME NACİ' DEDİ"

"Bir insan olarak Naci Ünüvar'ı tanıyalım. Zaandam'dan çıkan bir çocuksun ve instagram'da 123 bin takipçin var. Hayatın nasıl geçiyor?"

- Başlarda, 'Nasıl bu kadar takipçim olabilir ki?' diye düşünüyordum. Sonra, Zaandam'da sokakta tanınmaya başladım. Çocuklar benimle fotoğraf çektirmeye başladı. 'İyi gidiyorsun Naci' dedim kendi kendime. Şan şöhret biraz daha artınca, babam beni uyardı. "İnsanlar seninle birkaç fotoğraf çektirdi diye sakın kendini kaybetme. Yaptığın işe yüzde 100'ünü ver." dedi. Ondan beri, biraz daha ayık bir gencim. Bir anda değişecek değilim. Ben böyle biri değilim."

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok