Geri
İleri    
Haber Tarihi: 19.09.2023 13:46 - Güncelleme Tarihi: 19.09.2023 13:46

Kızılcık Şerbeti 32 (yeni) bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti son (31) bölüm full izle!

Kızılcık Şerbeti 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? SHOW TV sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti son bölüm izle! Kızılcık Şerbeti 31. bölüm tamamı izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Kızılcık Şerbeti yeni bölümü izle! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm tamamı! Kızılcık Şerbeti 32. bölümde neler olacak? Kızılcık Şerbeti 31. bölüm fragmanı izle! Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle!

Kızılcık Şerbeti 32 (yeni) bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti son (31) bölüm full izle!
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? SHOW TV sevilen dizisi Kızılcık Şerbeti son bölüm izle! Kızılcık Şerbeti 31. bölüm tamamı izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Kızılcık Şerbeti yeni bölümü izle! Kızılcık Şerbeti son bölüm seyret! Kızılcık Şerbeti yeni bölüm tamamı! Donmadan Kızılcık Şerbeti 94. bölüm seyret! 2023 Kızılcık Şerbeti son bölüm SHOW TV izle! Kızılcık Şerbeti 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı?Kızılcık Şerbeti dizisi SHOW TV ekranlarında bu akşam 31. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 31. bölümün ardından şimdi de Kızılcık Şerbeti 32. bölüm için araştırmalarına başladılar. Kızılcık Şerbeti 32. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Kızılcık Şerbeti 32. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Kızılcık Şerbeti 32. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak?

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Kızılcık Şerbeti için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Yeni sezonun ilk bölümü dün akşam izleyici karşısına çıktı.
Başrollerinde Ceren Karakoç, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu gibi başarılı isimlerin yer aldığı diziden yeni bölüm fragmanı geldi.

Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan olan fenomen dizinin heyecanı kaldığı yerden devam ediyor.

Yeni bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Peki yeni bölümde neler olacak?

Pembe evliliğini kurtaracak mı?

Dizinin yeni bölümünde Fatih, kızını kaçırmak için plan yapmaya başlıyor. Doğa kızını koruyabilecek mi?
Diğer yandan birbirini çok seven Nursema ve Umut arasındaki farklar giderek büyüyor. Evlilikleri bitecek mi?

Oğlunun ihanetini küçük gören Pembe, kendi evliliğini kurtarabilecek mi? Alev'in Abdullah'a söylediği "Beni sevdiğini söylemedin mi? O zaman aşkına sahip çıksana" sözleri çok konuşuldu.

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU
İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir.


Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım'ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir.


Doğa'nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar. Doğa'nın kocası Fatih'in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakar bir ailedir.


Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

Haber ile daha fazlasına ulaşın:

SON HABERLER

Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok