Geri
İleri    
Haber Tarihi: 19.09.2023 13:58 - Güncelleme Tarihi: 19.09.2023 13:58

Ömer yeni (24) bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ömer son (23) bölüm full izle!

Ömer 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? STAR TV sevilen dizisi Ömer son bölüm izle! Ömer 23. bölüm tamamı izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Ömer yeni bölümü izle! Ömer yeni bölüm tamamı! Ömer 24. bölümde neler olacak? Ömer 23. bölüm fragmanı izle! Ömer son bölüm full izle!

Ömer yeni (24) bölüm fragmanı yayınlandı mı? Ömer son (23) bölüm full izle!
Ömer 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? STAR TV sevilen dizisi Ömer son bölüm izle! Ömer 23. bölüm tamamı izle! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Ömer yeni bölümü izle! Ömer son bölüm seyret! Ömer yeni bölüm tamamı! Donmadan Ömer 94. bölüm seyret! 2021 Ömer son bölüm STAR TV izle! Ömer 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Ömer 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı?Ömer dizisi STAR TV ekranlarında bu akşam 23. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 23. bölümün ardından şimdi de Ömer 24. bölüm için araştırmalarına başladılar. Ömer 24. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. Ömer 24. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak Ömer 24. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Ömer yeni bölümde neler olacak?


Gamze'yi hiç beklemediği bir anda karşısında bulan Ömer, yaşadığı acılardan onu sorumlu tutarak boşanmak istediğini söyler. Bu tepkiye şaşırıp kalan Gamze, Ömer'in ona neler yaşadığını hiç sormayışına çok içerler. Kendini yine Vicdan'ın yanında bulan Ömer, onu hem Tahir hem de Gamze ile karşı karşıya getirecek bir çatışmanın fitilini ateşlediğinin farkında değildir.
Yanında çalıştığı ailenin sorunlarının ortasında kalan Nisa, giderek kendisine daha bağımlı hale gelen evin hanımı Hülya'nın isteklerine karşı ne yapacağını bilemez. Emine'yi bu hayatın içinden bir an önce kurtarmak isteyen Yaman ise daha hızlı para kazanmak için Emine'yi şüpheye düşürecek bazı yollara başvurur.

Gamze'nin dönüşünün Ömer üzerindeki etkisini gören Reşat oğlu için endişelenmeye devam ederken Gamze'nin borçları konusundaki yardım teklifini de reddeder. Gamze, Ömer'e tüm başına gelenleri anlatmasına rağmen aralarındaki duvarları yıkmayı başaramaz. Kaçıp yine alkole sığınan Ömer'in kendine gelmesi gerektiğini düşünen Gamze'nin ona son bir sürprizi daha vardır.

 

Haber ile daha fazlasına ulaşın:

SON HABERLER

Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok