Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar
Geri
İleri
Alanyaspor'un yeni transferine men cezası!
Abone Ol

Alanyaspor'un yeni transferine men cezası!

|| Son güncelleme
Alanyaspor'un 3 Temmuz'da Santos'tan renklerine bağladığı Eduardo Bauermann'ın sözleşmesini daha önce yapılan protokol kapsamında feshetmesinin ardındaki sebep ortaya çıktı.

29 Ağustos'a kadar lisansını çıkarmayan turuncu-yeşillilerin, Brezilyalı futbolcunun daha önce Brezilya'da aldığı men cezasının FIFA tarafından tüm dünyada uygulanma kararının çıkmasının ardından sözleşmeyi fesih ettiği öğrenildi.

5 Kasım 2022'de Santos ile Avai arasında oynanan karşılaşmada bilerek sarı kart gördüğü ve bunun karşılığında da 10 bin dolar kazandığı iddia edilen Brezilyalı futbolcu, bahis şikesi yaptığı gerekçesiyle Brezilya Futbol Federasyonu tarafından 360 gün futboldan men cezası verildi. Aldığı cezanın ardından Alanyaspor ile anlaşan 27 yaşındaki futbolcunun Brezilya'da geçerli olan cezası, FIFA tarafından tüm dünyayı kapsayacak şekilde genişletti. Yaşanan gelişmelerin ardından da Alanyaspor, futbolcu ile yollarını ayırdı.

--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
PENDİK MAÇINDA KULÜBEDE OTURDU

Alanyaspor'la Temmuz ayında sözleşme imzalayan Bauermann'ın lisansı 29 Ağustos tarihine kadar çıkartılamamış ve ilk 3 hafta forma giyememişti. Lisansı çıktıktan sonra Pendikspor'la oynanan maçta yedek kulübesinde yer alan Bauermann mücadeleyi süre alamadan tamamladı. [Antalya Lider Gazete]

, Fotoğraf; alanyaspor.org.tr
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön