Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Ahmet Nur Çebi'den yabancı kuralı yorumu

15
ÇEBİ'DEN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, Vodafone Park'tan gerçekleşen ve yaklaşık bir saat süren canlı yayında kulüp ve ülke spor gündemine dair önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Ahmet Nur Çebi'nin Al Mayadeen'e verdiği röportajdan satırbaşları şöyle:
14
"BÜYÜK BİR SİVİL TOPLUM ÖRGÜTÜYÜZ"
"Beşiktaş büyük bir sivil toplum örgütüdür. Aklınıza gelebilecek her türlü konuda aktif olan bir taraftar topluluğumuz var. Camiamızın insanları bu konuda çok farklıdır. Çok coşkulu bir taraftar topluluğuna sahibiz. Şampiyonlar Ligi'nde oynadığımız bir maçta rakip oyuncu sesten rahatsız olduğu için oynayamadığını ifade etmişti."
13
"ÇOK BÜYÜK BİR FELAKET YAŞADIK"
"Depremden etkilenen çocuklar için taraftarlarımızla birlikte gerçekleştirdiğimiz "Bu oyuncak sana arkadaşım" etkinliğini dünya genelinde 1.3 milyar insan izledi. Çok büyük bir deprem felaketi yaşadık. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları el ele verdi ve depremzede vatandaşlarımıza yardım etti. Biz de stadımızda yardım merkezi açtık, yardımseverlerin gönderdiği malzemeleri deprem bölgesine ulaştırdık. Deprem felaketinden sonra her renkten sporsever yardım merkezimizde depremzedelerin yaralarını sarabilmek için birlikte çalıştı. Kulübümüze bağlı derneklerimiz aracılığıyla deprem bölgesinde hızlıca aksiyon aldık. Depremin ardından vatandaşlarımızın yardımına koşan dünyanın her bölgesinden insanlara teşekkür ediyorum. Ayrıca müslüman kardeşlerimiz hep yanımızda oldular, onlara özellikle teşekkür etmek istiyorum."
Sporx Anasayfasına Dön
function stoperror(){return true} window.onerror=stoperror;