Ahmet Nur Çebi'den flaş açıklamalar

32
VE AHMET NUR ÇEBİ KONUŞTU
Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi, siyah-beyazlı kulübün yeni transferleriyle birlikte basın toplantısı düzenledi. Futbolcuların açıklamalarının ardından, gündemdeki tüm konuları Ahmet Nur Çebi tek tek yanıtladı. İşte o açıklamalar...
31
"ŞAMPİYONLUĞU KOVALAYACAĞIZ"
Bir pandemi dönemi ve transfer limitlerinin ilk kez ortaya koyulduğu bu dönemde transferlerimizle değerli futbolcularımızla huzurlarınızdayız. Kendilerinden beklentilerimizi karşılayacaklarından hiç şüphemiz olmayan güzide sporcularımızla bu sezonu şampiyonluğuı kovalayarak başarılı bir şekilde geçireceğimizi camiamıza buradan beyan etmek istiyorum.
30
"8 MİLYON EURO TASARRUF ETTİK"
Çok tasarruflu bir transfer dönemi geçirdiğimizi iddia edebilirim. 8 adamda 8 milyon euro tasarruf edilmiştir. Ekonomik anlamda kendimizi başarılı olarak görüyoruz. Teknik olarak da kadromuzun eleştirildiği kadar doğru olmadığını iyi olduğunu iddia ediyoruz. Bunu zamanla beraber seyredeceğiz bu sezon. Çok çabuk eleştiriler başladı. Yapılmayan transferler eleştirildi. Bunların arkasında kimlerin olduğu malumdur. Bunlardan hiç etkilenmediğimizi beyan etmek istiyorum. Baskı altında kendimizi hissetmeden Beşiktaş'ın menfaatleriyle, hocanın, scout'ın ve yönetimin içinde olduğu bir süreçte bizler transferi ortak olarak yaptık. Herkesin aynı fikirde olmasını bekleyemezsiniz ama bizler başarılı bir transfer dönemi geçirdik. Biz, Beşiktaş'ın geleceğini derli ve toplu bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Elimizde bazı futbolcular var bir-iki tane, çarpıcı olsun diye söylüyorum 5'er yıllık sözleşmelerle, menajerlik paralarıyla 500 Milyon TL'yi bulan futbolcuların Beşiktaş'a fayda sağlamadığını ancak bizim bu futbolculardan da faydalanmaya devam edeceğimizi söylemek istiyorum.
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok