Başkan Fikret Orman "patron" olarak kimi seçecek?

8

YENİ PATRON KİM OLACAK?

Beşiktaş'ta genel kurul yapıldı ve Fikret Orman yeniden başkanlık koltuğuna oturdu. Şenol Güneş'in A Milli Takım ile anlaşmasının ardından yeni teknik direktör için arayışlara başlayan Fikret Orman ve ekibi, alternatifleri ile beraber masanın üstündeki isimleri değerlendirmeye başladı. Başkan Fikret Orman da "kısa bir süre içerisinde yeni teknik direktörümüzü açıklayacağız" diyerek sezon biter bitmez yeni teknik patronu kamuoyu ile paylaşacağının mesajını verdi.
7

ABDULLAH AVCI GÖRÜŞMESİ BAŞLIYOR

Şenol Güneş'in 1 Haziran itibarıyla A Milli Futbol Takımı'nın başına geçecek olması nedeniyle bu tarihe kadar yeni teknik direktörünü belirlemek isteyen Beşiktaş yönetimi, ilk hamlesini yapıyor. Başkan Fikret Orman, Medipol Başakşehir'le üst üste ikinci kez şampiyonluğun eşiğinden dönen Abdullah Avcı ile bugün pazarlık masasına oturacak. Tecrübeli çalıştırıcı ile yapılacak ilk görüşmede, talepleri öğrenilecek. Ardından da resmi teklif iletilecek. Güçlü bir taraftar topluluğu ve camia ile ligde şampiyonluğu elde edebileceğini düşünen Abdullah Avcı da yeni meydan okumaya oldukça istekli. İki tarafıngörüşmelerinden çıkacak sonuçla birlikte Beşiktaş'ın yeni teknik patronu en geç gelecek hafta resmen açıklanacak.(Sabah)

 
6

SERGEN YALÇIN

Beşiktaş'ın taraftarın gönlündeki isim Sergen Yalçın, belki de ilk kez sezon başında bir takım alma şansını efsane olduğu Beşiktaş ile yakalayacak. Taraftarın teknik direktör olmasını istediği Sergen Yalçın'a sıcak bakan Fikret Orman'ın yönetime de bu görüşünü kabul ettirmesi gerekiyor, zira yönetim içerisinde Sergen ismini veto edenlerden yer alıyor.

Abdullah Avcı'nın takımın başına geçmesi yüksek ihtimal görülürken Aytemiz Alanyaspor'la başarılı bir dönem geçiren Sergen Yalçın ikinci aday konumunda bulunuyor. Başkan Orman'ın, Mircea Lucescu tercihinden ise yönetim kurulu üyelerinin, 'genç ve dinamik bir hoca ile devam edilmesi' yönündeki görüşleri nedeniyle vazgeçilmişti.

 

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok