Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Dursun Özbek: "5-6 oyuncumuza teklif var"

Abone Ol
R
Milyonların tercihi Sporx mobil uygulamasıyla bu içeriği çok daha hızlı ve internet paketinizden çok daha az kota harcayarak okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Şimdi edinin >>> https://bit.ly/3DceQfN
Transfer
31

DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMALAR

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, kulübün Divan Kurulu ocak ayı olağan toplantısında açıklamalar yaptı.
DURSUN ÖZBEK'TEN AÇIKLAMALAR
30

"250 MİLYON TL ZARAR"

Galatasaray'ın geçtiği zor dönemi daha iyi anlayabilmek için bazen rakamları da konuşmak gerekiyor. Sportif AŞ, son 6 ayda 250 milyon TL zarar açıkladı. Bu zarar hakkında neyin ne olduğunu anlatmak istiyorum. Bunu hepimizin bilmesinde büyük fayda var.
\
29

"ŞAMPİYONLUK ESASTIR"

Bildiğiniz gibi Galatasaray Sportif AŞ, futbol ve futbolla ilgili konuları yönetir. Burada futbol takımımızın maliyeti önem arz ediyor. Bu maliyet 30-31 milyon euro mertebesinde, maaşlar itibarıyla. Geçen seneki değerle aynı. Süper Lig'de şampiyonluk yarışı veren kulüplerin maaşları birbirine yakın, hatta Galatasaray'ın biraz daha düşük. Yarışmacı kimliğimizden vazgeçmeyeceğimiz için iyi bir takım kurmak, şampiyonluğu hedeflemek esastır Galatasaray için. Biz geçen seneki rakamlara bağlı kalarak bir takım kurduk. Gelirlerimizde ne oldu? Neden böyle bir zarar ortaya çıktı, aksayan neydi? Bunları ifade etmek istiyorum.
\
Sporx Anasayfasına Dön