Fenerbahçe'de Caner Erkin'den tarihi sorumluluk

6
KADRODA ÖZEL BİR İSİM

Fenerbahçe ’de yeni sezon öncesi herkesin ortak hedefi şampiyonluk olarak belirlendi. Ancak kadroda özel bir isim yer alıyor. Hem 2010-11 hem de 2013-14 sezonlarındaki şampiyonluklarda kadroda olan ve o dönemlerin yıldız isimleri arasında bulunan Caner Erkin, yeni sezonda da devam ediyor.

5
TAKIMIN EN ESKİ İSMİ

Gökhan Gönül’ün vedası, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu’nun ayrılmasından sonra takımın en eski ismi Caner Erkin oldu. 2016-2020 arası Beşiktaş ’taki dönemi hariç 2010’da geldiği sarı-lacivertli kulüpte bugüne kadar 5 kupa kazanan Caner, 2021-22 sezonuna özel olarak hazırlanıyor.

4
FENERBAHÇE TARİHİNE ADINI YAZDIRMAK İSTİYOR

Geçen sezon şanssız biçimde kaçan şampiyonluk sonrası gözler tecrübeli sol beke dönmüştü. Sözleşmesi Haziran 2022’de sona erecek tecrübeli sol bek bu sezona farklı bir gözle hazırlanıyor. Mutlaka şampiyonluk isteyen Caner, Fenerbahçe tarihine adını yazdırmak istiyor. Galatasaray ve Beşiktaş’ta oynarken bile Fenerbahçeli olduğunu saklamayan 33 yaşındaki futbolcunun en büyük hayali ise futbolu sarı-lacivertli forma altında bırakmak.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok