Fenerbahçe nasıl bu hale geldi?

11

ERSUN YANAL: BEN KAÇMAM

ERSUN YANAL'IN SÖZLERİ;

"Bu takımın şu anda bu durumda olmasının en büyük sorumlusu benim. Toparlayacak olan da benim. Önümüzde halen Ziraat Türkiye Kupası ve ağır yara alsak da Süper Lig hedefi var. Ben kalan maçlarda bu hedeflere ulaşacağımıza inanıyorum. İnandığım için göreve devam etmek istiyorum. Şampiyonluk olmasa da en iyi yerde bitirmek zorundayız. Bu noktada teknik direktör değişikliği kulübün aleyhine olur. Evet çok eleştiriliyorum ancak mücadeleden kaçmayacağım"

10

NEDEN BU NOKTAYA GELİNDİ?

Fenerbahçe’de Galatasaray’a karşı kurulan 21 yıllık tarihi yenilmezlik serisinin sona ermesi büyük hayal kırıklığı yarattı. Hem kötü futbol hem de 3-1’lik yenilgi sarı-lacivertli camiada adeta şok etkisi oluşturdu. Daha önce kendi evinde ezeli rakibine hiç böyle teslim olmayan Fenerbahçe’de birçok konu sorgulanır hale geldi. Başkan Ali Koç’u bile taraftarlarıyla karşı karşıya getiren hüsran dolu gecenin nasıl bu noktaya geldiği tüm sarı-lacivertlilerin kafasında bir numaralı gündem maddesi oldu. [Milliyet]
9

MADDE MADDE NEDENLER

21 yıllık tarihi serinin sona ermesine adım adım gidildi ve tüm her şey Samandıra’da birikti. Sezon başından bu yana başta transfer olmak üzere kadro yapısındaki plansızlık işleri arapsaçına çevirdi. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın da bazı kararlardan ısrarla vazgeçmemesi ve artık bunu net bir şekilde göstermesi sabırları taşırdı. İşte madde madde mutsuzluğa giden yol:

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok