Fenerbahçe'de Alper Potuk dönemi sona eriyor; "Kendine kulüp bul"

17
HER ŞEY SİL BAŞTAN

Fenerbahçe'de yeni sezon öncesinde büyük bir değişim yaşanacak. Sözleşemesi sona erecek olan futbolcuların büyük bir bölümü ile yollarını ayıracak olan sarı-lacivertli yönetim, bazı futbolcular ile yola devam edecek. 

16
COMOLLI'NİN YETKİLERİ KISITLANDI

Sezon sonunda birçok futbolcunun sözleşmesi sona erecek, 1-2 isim dışında yenileme yapılması beklenmiyor. Bunun dışında takımdan ayrılacak futbolcular olacak. Transferde Comolli'nin yetkilerini azaltan Koç yönetimi, kontratı sona eren oyuncuların yanında düşük bonservisli futbolcular transfer edecek.

15
ALPER POTUK

Özel hayatında yaşadığı çalkantılı günler, uzun süren sakatlık süreçleri ve performansta sürekli olarak aşağıya doğru inen grafik Alper Potuk'un rüya gibi başlayan Fenerbahçe kariyerini son noktaya getirdi. Ersun Yanal'ın takımın başına gelmesinden sonra umutlanan Alper, şans bulduğu anlarda da beklenen performansı sergileyemedi. Ersun Yanal'ın "Yeteneklerine, kendine ihanet ediyorsun" dediği Alper'i takımda düşünmediği ve kendisinin kariyerinin yeniden hayat bulması için Ozan Tufan modelinin uygulanmasını talep ettiği belirtildi. 27 yaşındaki Alper'i satın alacak bir kulübün çıkmaması durumunda kiralama opsiyonunu devreye sokacak olan Fenerbahçe Yönetimi futbolcu ile de bu konuda bir görüşme gerçekleştirdi. 

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok