Fenerbahçe'nin isyan ettiği hatalar

8

F.BAHÇE'DE ARTIK SABIR KALMADI

Kayseri’den puansız dönen Fenerbahçe’de gündem karşılaşmanın hakemi Alper Ulusoy. Sıkıntılı bir sezon geçirmekte olan sarı-lacivertliler hakem hatalarına karşı bugüne kadar sessiz kalma çabasındaydı. Ancak sabır taşı çatladı.
7

F. BAHÇE'DE İSYAN HAYKIRIŞLARI

Maç sonunda başkanvekili Semih Özsoy fair-play çerçevesinde kalmaya özen gösteren ifadelerle hakemi eleştirirken, Ersun Yanal basın toplantısında cümle kurmakta zorlandı. Sarı-lacivertli oyuncuların soyunma odasındaki isyan haykırışları ise koridorlara taştı. En çok canı yanan isimlerden olan Mehmet Ekici, “Hakemler faul vermiyor. VAR uyarmıyor. Ciddi bir sakatlık yaşanmasını mı bekliyorlar” çıkışıyla hakemleri eleştirdi.
6

"ALPER ULUSOY ART NİYETLİYDİ"

Hakemlerin artık hatanın ötesine geçtiğini vurgulayan F.Bahçeli oyuncular, “Alper Ulusoy art niyetliydi. Bunu yönetimiyle gösterdi. Sezon boyunca da böyle oldu” derken adil yönetim talebini dile getirdi. Bu arada sarı-lacivertli taraftarlar da yenildiğini düşündükleri haklarını aramak adına TFF ve MHK’ya yönelik protesto yürüyüşü yapma kararı aldı.
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok