Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Galatasaray'da başarının sırrı!

5
G.SARAY'DA BAŞARININ SIRRI

Hürriyet yazarları Güntekin Onay, Fırat Aydınus, Uğur Meleke ve Mehmet Arslan "Galatasaray doludizgin ilerliyor. Sezon başı 3. sağ bek olan Boey gibi, 3. sol bek Emre gibi oyuncuların çıkışını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna yanıt aradı.

4
FIRAT AYDINUS: "BAŞARININ SIRRI MUHTEŞEM 4’LÜDE"

Süper Lig’de 9 maçtaki galibiyet serisi 27 puandan öte Galatasaray’a moral, özgüven ve takımdaşlık ruhunu getirdi. Unutulmasın ki bu 9 maçlık serinin içinde Beşiktaş, Başakşehir ve Fenerbahçe gibi takımlara karşı alınmış galibiyetler de var. Sezon başında çeşitli nedenlerden dolayı sorgulanan Okan Buruk’un takım üstündeki otoritesi ve kontrolü tam kapasiteye ulaştı. Tabii ki bu oyuncuların bireysel olarak gösterdikleri başarılı performansı gözardı edemeyiz. Lakin ister üçüncü sağ bek Boey, ister üçüncü sol bek Emre, ister Berkan olsun; Muslera, Nelsson, Mertens ve İcardi gibi futbolcuları baz aldığımızda, Galatasaray’ın omurgasını oluşturan bu dörtlünün etrafında oluşacak takımda hangi mevkide olursan ol çıkış göstermemek mümkün olamazdı zaten.

3
MEHMET ARSLAN: "USTALIK SINAVINI MÜKEMMEL VERiYOR"

Göreve başlarken Buruk’un en büyük handikapı teknik adam olarak kariyeriydi. Tamam lig şampiyonu olmuştu ama itiraf edelim büyük takım hocası olmak daha farklı bir kariyerdi. Soyunma odasına sığmayan oyuncu egolarını, başkan, taraftar ve yönetim beklentilerini karşılamak şampiyon olmaktan daha zordu. Buruk şu anda ustalık sınavını mükemmel veriyor. Her oyuncu onunla daha da gelişti. Bu da sergilediği liderlikte yatıyor.

Sporx Anasayfasına Dön
function stoperror(){return true} window.onerror=stoperror;