Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Galatasaray'da transfer hareketliliği!

5
G.SARAY'DA TRANSFER HAREKETLİLİĞİ

Galatasaray’da yoğun bir transfer mesaisi yaşanmaya başladı. Futbol direktörü Cenk Ergün, Marcao’nun transferi için İstanbul’da görüşmeleri yürütürken Sportif A.Ş. Başkan Vekili Erden Timur ise dün sabah İtalya’ya uçtu. Kadrosunu güçlendirmek adına 7 takviye daha yapması beklenen Galatasaray’da hareketlilik arttı. Sarı kırmızılı kulüpte transfer konusunda yaşanan gelişmeler şu şekilde:

4
13 MİLYON EURO BEKLENİYOR

İspanyol ekibi Sevilla Marcao’nun bonservisi için teklifini 12 milyon Euro’ya çıkardı. Ancak Zenit’in bonuslarla 15 milyon Euro önermesi sonrasında Galatasaray, İspanyollar ile el sıkışmadı. Cenk Ergün, kulüpte Sevilla idarecileri ile bir araya geldi. Marcao da Sevilla’ya gitmek istediği için Galatasaray, İspanyollar ile 13 milyon Euro'ya anlaşma zemini yakaladı.

3
JOAO PEDRO İLE PRENSİPTE SÖZ KESİLDİ

Dün İtalya’ya giden Erden Timur’un transfer hedefinde ise öncelikli olarak iki isim var. İlki Joao Pedro diğeri ise Kaan Ayhan... Galatasaray geçtiğimiz hafta Cenk Ergün’ün yürüttüğü görüşmeler sonrasında Joao Pedro ile el sıkışmıştı. Brezilyalı forvet, sarı kırmızılıların 2 milyon Euro’dan 3 yıllık teklifine ‘Evet’ demişti. Erden Timur da Cagliari Kulübü ile 4-5 milyon Euro bandında bonservis bedeli karşılığında el sıkışıp transferi bitirmek adına görüşmelere başladı. Joao Pedro geçen yıl 39 maçta 13 gol 4 asist ile oynadı.

Sporx Anasayfasına Dön