Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Galatasaray fırsat transferi peşinde!

Abone Ol
R
Milyonların tercihi Sporx mobil uygulamasıyla bu içeriği çok daha hızlı ve internet paketinizden çok daha az kota harcayarak okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Şimdi edinin >>> https://bit.ly/3DceQfN
Transfer
6

GALATASARAY FIRSAT PEŞİNDE

Galatasaray pusuya yattı, fırsat kovalıyor... Sarı-Kırmızılılar, transferin son haftasını fırsat isimleri bekleyerek geçirecek. Galatasaray’da artık tek hedef, orta sahadaki yerli rotasyonunu güçlendirmek. Yönetim ve teknik heyetin yaptığı son görüşmede, kulübün bütçesini zorlamayıp, olursa fırsat transferi yapılması konusunda mutabakat sağlandı.

GALATASARAY FIRSAT PEŞİNDE
5

İSİMLER BELLİ OLDU

Belirlenen isimler de bir süredir gündemde olan Salih Özcan ve Berkay Özcan. Galatasaray Yönetimi, Salih için Borussia Dortmund’a son teklifini yapıp beklemeye geçti. Alman devinin vereceği cevaba göre süreç netlik kazanacak.

İSİMLER BELLİ OLDU
4

ÇAĞDAŞ HOCA KALMASINI İSTİYOR

Başakşehir’den Berkay için de eski hocası Okan Buruk devrede. Ancak Başakşehir’de yaşanan teknik adam değişikliği ve takımın başına Çağdaş Atan’ın geçmesi sonrasında bu süreç de zora girdi. Çağdaş hocanın Berkay’la çalışmak istediği, bu nedenle 25 yaşındaki oyuncunun satılmasına sıcak bakmadığı öğrenildi.

ÇAĞDAŞ HOCA KALMASINI İSTİYOR
Sporx Anasayfasına Dön