Galatasaray, Feghouili'yi de gözden çıkarttı

10
G.SARAY'DA OPERASYON

Transfer dönemini sessiz geçiren Galatasaray'da 60 milyon euroluk maaş bütçesi 40 milyon euroya düşürmek için büyük çaba sarfediliyor. Yabancı futbolularının bir kısmı ile maaş indirimi gerçekleştiren sarı-kırmızılı yönetim diğer yandan da Feghouili, Belhanda, Marcao ve Babel gibi satış potansiyeli olan futbolcuları elden çıkartmaya çalışıyor. Fenerbahçe derbisinin ardından bir kez daha harekete geçen sarı-kırmızılı yönetim, Fatih Terim'in raporu doğrultusunda listedeki futbolcular ile bir kez daha görüşme yapacak.

9
FEGHOULI

Galatasaray'da forma giydiği günden bu yana sezon başı performansıyla hayal kırıklığı yaratan Feghouili için de satış opsiyonları aranıyor. Galatasaray'dan yıla 3.8 milyon euro aldığı garanti ücreti 3.2 milyon euroya indiren Feghouili için transferin son gününe kadar transfer fırsatları kollanacak.  

Sarı-kırmızılı yönetim ile görüşem Terim, "Feghouili için teklifler alıyoruz, değerlendirelim mi? sorusuna; "Değerini buluyorsak satabiliriz" şeklinde karşılık verdi. Sarı-kırmızılı yönetim de Terim ile yapılan transfer görüşmesini doğruladı.
8
MARCAO

Roma ile görüşmelerini sürdüren Galatasaray, Marcao için 15 milyon euro talep etti ancak İtalyan temsilcisi 11 milyon euro önerdi. Roma, teklifini 15 milyon euro seviyesine çekerse Galatasaray'da Marcao dönemini kapanacak.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok