Game of Bank! Game of Thrones'tan rekor gelir...

11
7.7 MİLYARLIK GELİR...
Game of Thrones (Taht Oyunları) 8. sezonuyla ekranlara döndü. 175 ülkede yayınlanan efsane dizi, final sezonuyla 7.7 milyarlık gelire ulaşacak...
10
ÜLKEMİZDE BÜYÜK HEYECAN YARATTI
Dünyanın tartışmasız en fenomen dizisi Game of Thrones (Taht Oyunları), yayıncısı HBO kanalını zengin etti... İlk kez 2011 yılında yayınlanan Game of Thrones 8. sezonuyla beIN SERIES SCI-FI'da ekranlara döndü. Çekimleri üç kıtada yapılan dizinin, yeni sezonunun ilk bölümü ülkemizde de büyük heyecana neden oldu. 175 ülkede yayınlanan dizi, oyuncuların ve total kazançları ile de sık sık gündem oldu. Game of Thrones'un geliri 5 milyar 500 milyon doları buldu.
9
OYUNCULAR PARALANDI
8. sezon yani finaliyle birlikte bu rakamın 7 milyar 700 milyon doları bulacağı tahmin edildi. Oyuncularının bölüm başına 1 milyon dolar aldığı en iyi yabancı diziler arasında yer alan Friends dizisini ardında bırakan Game of Thrones'ta oyunculara bölüm başı birer milyon doların dışında ekstra bonuslar da verilecek. Dizinin en çok rol alan karakteri 9 saat 9 dakika ile Tyrion Lannister olurken, dizideki karakterler en çok göğsünden bıçaklanarak veya yanarak hayatını kaybetti.
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok