Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

İşte Beşiktaş'ın Hakim Ziyech teklifi

Abone Ol
R
Milyonların tercihi Sporx mobil uygulamasıyla bu içeriği çok daha hızlı ve internet paketinizden çok daha az kota harcayarak okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Şimdi edinin >>> https://bit.ly/3DceQfN
Transfer
5

ZIYECH İÇİN TEKLİF HAZIRLANDI

Beşiktaş'ta ara transfer dönemi çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Siyah-beyazlılar teknik direktör Şenol Güneş'in, Ghezzal'ın sakatlığı sonrası transfer etmek isteği Faslı yıldız oyuncu Hakim Ziyech için Chelsea'ye bir teklif hazırladı. (Sabah)

ZIYECH İÇİN TEKLİF HAZIRLANDI
4

SEZON SONUNA KADAR KİRALIK

Premier Lig ekibinde beklenen performansı vermeyen bu sezon ligde sadece 5 karşılaşmada şans bulan 29 yaşındaki orta saha oyuncusu için görüşmeler resmen başlıyor. Beşiktaş, bir süredir girişimlerde bulunduğu Faslı yıldızın transferi için önemli bir adım attı ve Ziyech'i sezon sonuna kadar kiralamak için düğmeye bastı. Beşiktaş'ın teklifinde ilk olarak sezon sonuna kadar kiralama önerisi var.

SEZON SONUNA KADAR KİRALIK
3

1 YIL OPSİYON OLACAK

Siyah-beyazlıların hazırladığı teklif bununla sınırlı değil. Oyuncunun performansından memnun kalınması durumunda, Chelsea kulübüyle de rakamsal konusunda anlaşma sağlandığında anlaşmanın önümüzdeki sezonu da kapsayacak şekilde, yani 6 ay + 1 senelik şeklinde hazırlandığı belirtildi.

1 YIL OPSİYON OLACAK
Sporx Anasayfasına Dön