Jose Mourinho: "İyi adam olmak istemiyorum"

10
"İYİ ADAM OLMAK İSTEMİYORUM"

Manchester United'daki görevinden aralık ayında alındıktan sonra Mourinho, kendine uygun yeni bir dev istiyor ancak prensiplerinden vazgeçmeden..Portekizli dünyaca ünlü menajer Jose Mourinho, Fransa'nın L'Equipe gazetesine dünya futbolundaki son gelişmeler ve kariyeriyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

9
"LILLE STADI EVİME 2 SAAT"

"Bu sezon iki kez Lille maçlarında görüldünüz. Aniden yükselen bu Ligue 1 meraknızı neye bağlamalıyız?"
- Çok basit. Lille'de arkadaşlarım var. Ulaşması çok kolay. Tottenham veya Arsenal'in stadyumu da bana 2 saat uzaklıkta, Lille de. Ayrıca, çok iyi bilmediğim bir ülkedeki futbolu da öğreniyorum. Ayrıca, Lille Başkanı'nın danışmanı Luis Campos benim yakın arkadaşım. Christophe Galtier'nin asistanları, eski iş arkadaşlarım. Kaleci antrenörü, kariyerine benim yanımda başladı. 14 yaşındaydı ve ben de 24'ümdeydim. Ayrıca, Christophe ile St.Etienne'de çalıştığı dönemden beri akın arkadalığımız var.

8
"LILE, HER KULÜBE ÖRNEK"

"Lille yönetimini ve kulübü beğeniyor musunuz?"
- Lille, dünyadaki her kulübe örnek olacak bir yapıya sahip. Tüm kulüp bir harmoni içerisinde yapılanmış. Çok iyi yapılanan bir kulüp. İdarecilerin ve arkadaşım Luis Campos'un günde 25 saat çalıştığını bilyorum. Çok çok iyi organize olmuşlar. Geçen sezon yaşadıkları sıkıntılardan sonra bu sezon ikinci sırada bitirdiler.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok