Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Levent Tüzemen'den Burak Kızılhan iddiası!

11
LEVENT TÜZEMEN'DEN FLAŞ İDDİA!

Sabah Gazetesi yazarı Levent Tüzemen, geçtiğimiz günlerde "Galatasaray'ın içindeki brütüsler" isimli yazısında "Galatasaray'dan Ali Koç'a bilgi aktarıyorlar" diyerek Fenerbahçe ile ilgili çarpıcı bir iddiada bulunmuştu. Bunun üzerine Fenerbahçe Spor Kulübü, Tüzemen'in köstebek iddialarıyla ilgili bir açıklama yapmıştı. Tüm bu gelişmeler sonrası Tüzemen, köşe yazısında, Fenerbahçeli Yönetici Burak Kızılhan ile telefon görüşmesini ve konuşmalarını aktardı. İşte o yazı...

10
NE SÖYLEMİŞTİ?

Levent Tüzemen, yazısında "Galatasaray siyasetinden bazı kişilerin, hedef haline getirmeye çalıştıkları Başkan Vekili Erden Timur hakkında F.Bahçe Başkanı Ali Koç'a bazı bilgiler aktardığı konusunda ciddi iddialar duydum. Bu yapılan hainliktir" ifadelerini kullanmıştı.

9
FENERBAHÇE YALANLADI

İşte sarı lacivertli kulüpten yapılan açıklama:

26 Ocak 2023 tarihinde, Levent Tüzemen imzasıyla 'derin kulis' tanımlamasıyla yayınlanan haberde, Başkanımız Ali Koç'un isminin geçtiği bir iddia ortaya atılmıştır. İlgili basın mensubu ile kontağa geçilerek haberde yer alan iddianın gerçek dışı olduğu, Başkanımızın kesinlikle hiç kimseyle böyle bir diyaloğunun olmadığı bilgisi aktarılmış; bir taraf olarak konumlandırıldığımız, bir kurgunun parçasıymış gibi yansıtılan bu habere dair doğruların, tarafsız ve etik yayıncılık gereği yine haberin sahibi olan şahıs tarafından kamuoyu ile paylaşılması talebimiz kendisine iletilmiştir. Haberde imzası bulunan şahıs tarafından kamuoyu ile paylaşılmayan bu bilgilendirmemizi tüm kamuoyunun bilgisine sunuyor; ilgili haberin tamamen gerçek dışı bir manipülasyon olduğunu bir kez daha vurguluyoruz. Konuyla ilgili tarafımızdan ayrıca tekzip talebinde bulunulacağını da belirtmek istiyoruz.

Sporx Anasayfasına Dön
function stoperror(){return true} window.onerror=stoperror;