Muhammed Salah'ın gözlerden uzak büyük aşkı; Magi Salah!

9
SALAH'IN EN BÜYÜK AŞKI
2017 yılında Muhammed Salah Liverpool'a transfer olduğunda, ilk röportajında 'favori İngilizce kelimesi' soruldu. Salah hafifçe gülümsedi ve "Love (Aşk)" dedi. Salah birçok şeyi seviyor ancak "asıl aşkı" hakkında çok az şey biliniyor. Salah'ın en büyük aşkının adı Magi. Yıldız futbolculardan daha önce alışık olunduğunun aksine bir eş profili çiziyor. Medyanın ilgisinden uzak kalmaya ve "reklam olmamaya" çalışıyor. Herhangi bir sosyal medya hesabı yok, restoranı yok, giyim markası yok. Mısır'ın Nagrig köyünden Liverpool'a giden yolculukta, hep birlikte oldular.
8
İLKOKULDA TANIŞTILAR
Magi Sadek ile Muhammed Salah, ilkokulda tanıştılar. 3 kız kardeşi olan Magi'nin annesi ve babası da aynı okulda öğretmendi. Salah'ın kayınvalidesi, "İkisi 2003 yılında sınıf arkadaşıydı. Ayrı okullara gidene kadar hep arkadaş kaldılar. Ayrılmalarının da nedeni, Salah'ın bir futbol takımına geçmesi oldu." ifadeleriyle ilişkinin başlangıcını anlatıyor.
7
BÜTÜN KÖY DÜĞÜNE KATILIYOR
2012 yılında, Salah Basel'e geçiş yapıyor ve 1 yıl sonra köyüne geri döndüğünde evleniyorlar. Tüm köyün katıldığı bir düğün yapılıyor ve 21 yaşında, yapılması gereken şeyin de bu evlilik olduğunu düşünüyor. Aşk hikayeleri o dönemde 10 yılı bulmuş durumda.
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok