Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Nicolas Anelka'dan çarpıcı itiraflar

16
ANELKA'DAN AÇIKLAMALAR

Bir dönem Fenerbahçe formasını da giyen efsane Fransız golcü Nicolas Anelka, Volkan Ballı ile Kontratak'ın konuğu oldu. Anelka; Sercan Hamzaoğlu ve Volkan Ballı'nın sorularını yanıtladı.

15
"ŞAMPİYONLAR LİGİ İÇİN GELDİM"

Öncelikle Fenerbahçe’ye geliş sürecini anlatır mısın?

"Şampiyonlar Ligi hedefi olduğu ve iyi bir hedefi olduğu için hiç düşünmeden Fenerbahçe’nin teklifini kabul ettim. Türkiye’de futbolda teknik tarafın çok kuvvetli olduğunu da düşünüyordum. Tereddüt bile etmedim. Fenerbahçe’yi şampiyonluk yaşamak için istedim."

14
"DENİZLİ'DE OYNAMAMAM ŞAŞIRTTI"

2006’da şampiyonluk maçında Denizlispor karşısında teknik direktörü Daum sürpriz bir şekilde senin yerine sakatlıktan çıkan Nobre’yi oynattı. O gün 11’de oynamadığına şaşırdın mı?

"O maçta Daum’un Nobre’yi tercih etmesine şaşırdım, beklenmedik bir karardı. Şampiyonluğun gitmesinde de bunun etkisi var. Maçtan bir gün önce Fransa Milli Takımı kadrosu açıklandı, o kadroda yoktum. Hoca da bundan etkileneceğimi düşündüğü için böyle bir karar aldığını düşünüyorum. Hepimizin beklentisinin aksine sürpriz bir tercihti. Nobre de iyi bir golcüydü ama yeni sakatlıktan çıkmıştı. Bu yüzden sürpriz olmuştu."

Sporx Anasayfasına Dön
function stoperror(){return true} window.onerror=stoperror;