Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar

Osman Şenher: "Bu kavganın kazananı olmaz!"

Abone Ol
R
Milyonların tercihi Sporx mobil uygulamasıyla bu içeriği çok daha hızlı ve internet paketinizden çok daha az kota harcayarak okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Şimdi edinin >>> https://bit.ly/3DceQfN
Transfer
8

OSMAN ŞENHER YAZDI

Milliyet yazarı Osman Şenher, Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki atışma ile ilgili köşesinde değerlendirmelerde bulundu. İşte Şenher'in o yazısı..

OSMAN ŞENHER YAZDI
7

"DÜNYANIN HİÇBİR YERİNDE OLMAZ"

Dünyanın hiçbir yerinde bu şekilde iki büyük kulüp kavga etmez. Ama maalesef burası Türkiye! Başkanlar, yöneticiler tribünlere oynamayı çok seviyorlar. Gelin bu kavganın neden çıktığını biraz karıştıralım, başkanların ve yöneticilerin ne kadar samimi olduklarını görelim!

\
6

"ÇÖZÜMÜ TV'YE ÇIKIP TARTIŞMAK MI?"

Fenerbahçe ne diyor; “Hakemler, VAR, TFF Disiplin Kurulu hakkımızı yiyor...” Galatasaray ne diyor; “Ligin ilk 12 haftası linç edildik. Bizim maçlarda VAR bile kullanılmadı...” Baktığınız zaman, iki kulübün de şikayetleri aynı. Bunun çözümü televizyona çıkıp iki başkanın tartışması mı? Yoksa Kulüpler Birliği toplanıp başta TFF, daha sonra MHK’ye, disiplin kurulu ve tahkim kuruluna, “Siz ne yapıyorsunuz? Verdiğiniz kararlarla iki büyük kulübü birbirine düşürüyorsunuz” deseler daha uygun olmaz mı?

\
Sporx Anasayfasına Dön