Rıdvan Dilmen: "Sergen Yalçın bu fikstürde bir anda gidebilirdi"

17
RIDVAN DİLMEN YORUMLADI
Rıdvan Dilmen, Beşiktaş'ın Başakşehir'i 3-2 mağlup ettiği mücadeleyi NTV'de değerlendirdi. Dilmen, oyun olarak üst düzey bir maç izlediğini söyledi ve futbolcuları da tek tek yorumladı. İşte Rıdvan Dilmen'in sözleri...
16
"BEŞİKTAŞ EN ESKİ KULÜP"
Beşiktaş, Türkiye'nin en eski kulübü. Başakşehir ise, yapılanması örnek bir proje. Abdullah Avcı'nın da kulakları çınlasın, emekliyoruz, koşacağız denen bir projeydi. Bunları gerçekten de yerine getirdiler. Tesisleşmeyi yaptılar. Değerli bir başkan var, yıllardır bu camianın içinde. Başakşehir'in problemi, İstanbul takımı olmasına rağmen tarihi olmadığı için İstanbulspor'da olduğu gibi geride kalabilir. Başakşehir iz bırakır, Türkiye'nin en büyük başarılarından birini elde etmiştir, 4 yıl şampiyonluğa oynamıştır.
15
"BAŞAKŞEHİR İLK YARI OYNAMADI"
Birinde 8 oyuncu yok, diğerinde ise şampiyon, formda bir takım. Maç öyle bir başlıyor ki, tarihi kulübün takımı, sanki İstanbul'a gelmiş, büyük takıma karşı oynamak isteyen bir Anadolu takımı hırsıyla oynamaya çalışıyor. Başakşehir için, ligimizin en organize takımı deriz. Manchester United karşısında da, PSG karşısında da üstün oynadığı zamanlar oluyor. Görüyorduk ki Başakşehir toparlayabilir. Başakşehir ilk yarıda oynamayan bir takım olarak karşımıza çıktı. Ciddi şekilde hayal kırıklığına uğradım Başakşehir konusunda.
Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok