Ryan Donk, %40 indirim ile Galatasaray'a imza atıyor!

7
DONK'A %40 İNDİRİM YAPILDI

Galatasaray ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Ryan Donk için ilk görüşme yapıldı. Koronavirüs kabusu nedeniyle tüm kulüpler gibi ekonomik anlamda çok zor bir süreçten geçen sarı-kırmızılı kulüp, Ryan Donk'a 1+1 yıllık sözleşme üzerinden 1 milyon euro teklif etti.

6
GALATASARAY'DA KALACAĞIM

Galatasaray'dan yıllık 1.9 milyon euro kazanan ve yeni sözleşme için 900 bin euro indirime gitmek zorunda kalacak Donk, "Kariyerimi Galatasaray'da bitirmek istiyorum. Sözleşmem sezon sonunda bitecek ancak ben kendimi Galatasaray'a ait hissediyorum ve burada kalacağıma da inanıyorum, anlaşmak üzereyiz" dedi.

5
TUDOR KADRO DIŞI BIRAKMIŞTI

2017-18 sezonunda Igor Tudor yönetimindeki Galatasaray'da forma şansı bulamayan Donk, o dönemde Hırvat çalıştırıcı ile arasındaki diyaloğu, "Gelir gelmez bana 'Sen benim tarzım değilsin. Ne yapmak istiyorsan yapabilirsin çünkü benimle süre alamayacaksın' dedi. Benim de aslında bu andan itibaren biraz daha kendime odaklanma, daha fazla çalışma şansım oldu. Çünkü ne de olsa dakika almayacağımı biliyordum bana en baştan bunu söylemişti." sözleriyle anlatmıştı.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok