Şansal Büyüka'dan flaş yorumlar

13
ŞANSAL BÜYÜKA'DAN FLAŞ YORUMLAR

Süper Lig'de şampiyonluk yarışı ve kümede kalma savaşı nefes keserken haftanın değerlendirmesini Milliyet yazarı Şansal Büyüka köşesinde değerlendirdi. Büyüka'nın yazısının tamamına Milliyet gazetesini satın alarak ya da buradan ulaşabilirsiniz.

12
Elbette hocanın bir bildiği vardır

Geçen iki yılın acı tecrübesi, bu yıl için Başakşehir’e ders olacaktır. Gerçi iyi oynamıyorlar, mükemmel bir savunma yapısıyla ayakta kalıyorlar. Özellikle son Denizli maçı... Kötü oynadılar, yürüyerek oynadılar, kalite farkıyla kazandılar.Başakşehir kalan 3 maçından ilk ikisini bu hafta Konya ile deplasmanda, bir sonraki hafta kendi sahasında Kayserispor ile oynayacak. Canının derdine düşen iki takımla... Son haftayı Kasımpaşa deplasmanında tamamlayacak.Okan Buruk hoca bizim yürüyerek dediğimiz oyuna, “Sabırlı oyun... Kalan maçlarımızda böyle oynayacağız” dedi. Elbette hocanın bir bildiği vardır...

11
Başakşehir, hasata hazır

Başakşehir eğer şampiyon olmak, boy veren başaklardan hasat almak istiyorsa kalan üç maçında rakiplerini, gerekirse hakemleri ve VAR’ı da YOK’u da, her türlü koşulları da yenmek zorunda... Önü henüz tuzaklarla dolu...Başaklar ilk defa bu kadar fazla boy verdi. Belki 3 hafta, belki daha da az... Hasata hazır... Başakşehir buna rağmen, hasatı yapamaz, ürünü toplayamaz, şampiyon olamazsa, bu sevdadan vazgeçsin.Ama bu saatten sonra ne ayaz, ne kuraklık olacağını sanıyorum. Başakşehir ürünü nihayet toplayacak gibi görünüyor.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok