Spor yazarlarından Beşiktaş - Alanyaspor maçı değerlendirmesi

13
BEŞİKTAŞ - ALANYASPOR MAÇI YORUMLARI
Süper Lig'de 33. hafta karşılaşmasında Beşiktaş'ın Alanyaspor'u 3-0 mağlup ettiği mücadeleyi spor yazarları değerlendirdi. Burada bir kısmı kullanılan yazar görüşlerinin tamamını, paragraf sonunda ismi verilen gazeteyi satın alarak okuyabilirsiniz.
12
SERGEN YALÇIN DERS ÇIKARMALI

ÖMER ÜRÜNDÜL: "Dün gece takımdaki oyuncuların performansına baktığımda Oğuzhan; güçsüz, Cenk Tosun; ciddi maç eksikliği ve hastalık geçirmesine rağmen görevini en azından ilk 30 dakika yerine getirdi. Cezalı duruma düşen takımın temel direklerinden Josef'te ise belirgin bir güç kaybı açıkça görülüyor. Ghezzal'dan sonra en çok Atiba'yı beğendim. Sergen Yalçın'ın bu maçtan çok önemli bir ders çıkarması lazım. Beşiktaş fizik olarak tam hazır olmadığı maçlarda daha dengeli oynamalı. Çok adamla hücuma çıkışlarda 3. bölgede kaptırılan toplar, ciddi kale önü tehlikelerine dönüşüyor. Üstelik de skor avantajına sahipken bu durumlara düşmemek lazım. Alanyaspor'a birçok kesim tarafından sürekli övgüler yağıyor. Bu benim futbol mantığımla bağdaşmıyor. Neden derseniz, dün gece ligdeki 11. yenilgilerini aldılar, kupada da Antalyaspor'a elendiler!" (SABAH)

11
AİLECEK KURŞUN DÖKTÜRSÜNLER

BİLAL MEŞE: "Farklı renklere gönül verenler, Süper Lig’in en iyi futbolunu Beşiktaş’ın oynadığını söylüyor. Valla haklılar. Eee, bu kadar beğeni olursa, nazar değer nazar! Alanyaspor öyle hafife alınacak bir ekip değil... Ligimize renk katan takımlardan birisidir. Özellikle forvette, öyle etkili kramponlar var ki, açık verdiğiniz anda faturayı keserler. Ancaak, bırakın kesmeyi, fırsatları kaçırma konusunda adeta birbirleriyle yarıştılar, klaslarına gölge düşürdüler. Böylesi bir rakip karşısında düşünün Ghezzal’ın daha birinci dakika dolmadan attığı şut, yan direkte patladı. Bitmedi, Cenk Tosun ve Welinton’un da direkten dönen toplarına ne demeli? Bu da eder size üç direk! Buna şanssızlık mı, yoksa nazar mı diyeceğiz! Valla gitsinler, ailecek kurşun döktürsünler." (MİLLİYET)

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok