WhatsApp futbolu nasıl değiştirdi?

10

WHATSAPP, FUTBOLU NASIL DEĞİŞTİRDİ?

Günlük hayatımızda mesajlarımız atmak, eğlenceli videoları ve paylaşımları birbirimize göndermek için kullandığımız WhatsApp, modern futbolda da birçok yıldız tarafından aktif ve farklı şekillerde kullanılmaya başlandı. Artık anlaşmalar, reklamlar, antrenmanlar ve daha birçok şey bu uygulama sayesinde gerçekleşmeye başladı.

9

"TRANSFERİMİ WHATSAPP'DAN HABER VERDİM"

"Mantıklı yaklaşırsan, çok değerli avantajlar sağlıyor." diyerek sözlerine başlayan Barcelona'nın yeni yıldızı Frenkie De Jong, "Teknik direktörden ve antrenörlerden bilgi notlarını oyuncu grubumuzda öğreniyorduk. Bir maçı evimizde seyrediyorsak takım olarak bunu grupta tarışıyorduk. Eğer, bir sonraki gün antrenman iptal olduysa, bunu gruptan öğreniyorduk. Hatta, takım arkadaşlarım Ajax'tan Barça'ya transferimi basından önce WhatsApp grubundan öğrendi." ifadelerini kullandı.

8

MİLLİ TAKIMLAR ARTIK DAHA YAKIN

İngiltere Kadın Milli Takım Teknik Direktörü Phil Neville, tüm oyuncularla bu şekilde sağlıklı ve düzenli bir iletişim kurduğunu anlatıyor. Birçok oyuncusu farklı liglerde oynadığı için WhatsApp'ın olağanüstü bir avantaj sağladığını vurguluyor.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok