Yazarlardan Fenerbahçe yorumu: "Fenerlab çalışmıyor"

11
YAZARLARDAN YORUMLAR

1 ayda Kanarya’da yaşanan 15 sakatlık, Samandıra’da futbolculara test yapan laboratuvarı gündeme getirdi. İşte Sabah Spor yazarlarının Fenerbahçe ile ilgili görüşleri...

10
"KENDİNDEN ÖNCEKİLERİN KADERİYLE TANIŞTI"

SORU: F.Bahçe sahasında Sivas'ı geçemedi. Pereira neyi yanlış yaptı? Ayrıca çok sakatlık yaşandı. Bunun olmasının özel bir nedeni var mı?

GÜRCAN BİLGİÇ: Sivas beraberliği Pereira'ya fatura edilemez. Altay'ın hatasıyla yenilen gol, takımın taktiği veya kuruluşuyla ilgili değil. Portekizli hoca kendisinden öncekilerin kaderiyle tanıştı. Ersun Yanal'ı da Erol Bulut'u da yolundan çeviren böyle basit ve sarsak hatalarla yenilen gollerdi. Bundan sonra da Sivasspor gibi 6-7 oyuncu ile kapanan rakiplere karşı oynayacaklar. Bunu çözmenin formülünü bulmak zorundalar. Yoksa her maç bir kahraman çıkartmaları lazım.

9
"FENERLAB ATIL BİR ŞEKİLDE DURUYOR"

GÜRCAN BİLGİÇ: Sakatlık sayısının bu kadar çok olması, kuvvet antrenmanlarında sorun olduğunu gösteriyor. Testlerin yapılmadığını duyuyoruz. Herkes aynı çalışmayı yapınca, eksikler tamamlanmıyor. Fenerlab atıl bir şekilde duruyor Samandıra'da.

Diğer resimleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok