Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   kral oran Dünya Kupası   Tıkla Gelsin Tıkla Gelsin   Canlı Skorlar
X
Geri
İleri
Kayseri Basketbol'da, genel kurul gerçekleştirildi

Kayseri Basketbol'da, genel kurul gerçekleştirildi

Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Bellona Kayseri Basketbol Kulübünün olağanüstü genel kurul toplantısı gerçekleştirildi.

Kadir Has Kongre ve Spor Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurulda, kulübün ismi "Melikgazi Kayseri Basketbol" olarak değiştirildi.

Toplantıda 2021-2022 sezonu mali tablosu görüşülürken, kulübün toplam borcunun 4 milyon 503 bin 392 lira olduğu açıklandı.

Yönetim ve denetim kurullarının ayrı ayrı ibra edildiği genel kurulda yapılan seçimde ise Yakup Yüksel'in başkanlığındaki yönetim kurulu İbrahim Somtaş, Sinan Karaoğlu, Serhat Sarıalp, Furkan Ergüneş, Tuğran Akdağ, Hasan Öztoprak, Serhat Solak, Nadire Erdoğan Arık ve İbrahim Bozdağ'dan oluştu.

--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
Kulüp başkanı Yakup Yüksel, genel kurulda yaptığı konuşmada, kısa ve uzun vadedeki planlarını uygulamaya koyacaklarını söyledi.

Yüksel, ulusal ve uluslararası bir takım olduklarını, bu yıl bazı değişikliklerle tecrübeli bir teknik ekip kurduklarını dile getirdi.

Vergi ve SGK primleri dışında kulübün borcu olmadığını vurgulayan Yüksel, borçları kısa sürede ödemeyi hedeflediklerini kaydetti.Haber; AA, Fotoğraf; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön