Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar
Geri
İleri
Mert Hakan formayı kafaya taktı, tatil bile yapmadı
Abone Ol

Mert Hakan formayı kafaya taktı, tatil bile yapmadı

Fenerbahçe'de, sakatlıktan kurtulan ve hazır duruma gelen Mert Hakan Yandaş'ın dönüşü birçok açıdan büyük önem taşıyacak. Uzun süredir takımdan ayrı kalan tecrübeli futbolcu, son oynanan Giresunspor maçı öncesi iyileşti. Ancak sakatlığın nüksetmemesi adına riske edilmedi.

Orta sahada genellikle bir 6, iki de 8 numara tercih eden Teknik Direktör Jorge Jesus için Mert Hakan'ın önemi burada ortaya çıkıyor. Etkili bir 8 numara olan futbolcu; top tekniği, oyun görüşünün yanı sıra, fiziksel özellikleri ile ön plana çıkıyor.

JESUS'A ÇOK UYGUN

Jesus'un istediği önde baskıyı yapacak isimlerin başında gelen futbolcu, yerli oyuncu olması sebebiyle de teknik heyetin elini güçlendiriyor. Dünya Kupası arasında çalışmalarına devam eden Mert Hakan Yandaş, Jesus'un rotasyonlu sisteminin önemli parçalarından biri olacak.

--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
Mert Hakan, ayrıca takımın lider isimlerinden biri. "Komutan" lakabı ile çağrılan futbolcu, genç oyuncular ile de yakından ilgileniyor. Fırsat buldukça da Dereağzı Tesisleri'nde miniklerin maçlarını ve antrenmanlarını da takip ediyor.Haber; Milliyet, Fotoğraf; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön