Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Nazilli Belediyespor'da başkana ceza
TFF 2'nci Lig Beyaz Grup'ta 4 maçtır galibiyete hasret olan Nazilli Belediyespor'da başkan Şahin Kaya, hakemlere yönelik hakareti nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan 75 gün hak mahrumiyeti ve 52 bin TL ceza aldı.
İç sahadaki Serik Belediyespor maçı sonrası akredite edilmediği yeşil sahaya giren Kaya, müsabaka hakemlerine yönelik hakareti nedeniyle cezalandırıldı. Maddi sıkıntıları aşmaya çalışan siyah-beyazlılarda futbolcular sorun çözülmezse pazar günü oynanacak Kırşehir FK deplasmanı sonrası antrenmanlara çıkmama kararı alırken, bu deplasmanın giderlerini de İYİ Parti'den belediye başkanlığına aday olan Cüneyt Korkmaz'ın karşıladığı belirtildi.
İç sahadaki Serik Belediyespor maçı sonrası akredite edilmediği yeşil sahaya giren Kaya, müsabaka hakemlerine yönelik hakareti nedeniyle cezalandırıldı. Maddi sıkıntıları aşmaya çalışan siyah-beyazlılarda futbolcular sorun çözülmezse pazar günü oynanacak Kırşehir FK deplasmanı sonrası antrenmanlara çıkmama kararı alırken, bu deplasmanın giderlerini de İYİ Parti'den belediye başkanlığına aday olan Cüneyt Korkmaz'ın karşıladığı belirtildi.
Haber; DHA, Fotoğraf; Twitter
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.