Sporx Mobil Uygulama
Sporx Logo
  Takımım Reklam kral oran Kral Oran   Puan Durumu   Haberler   Canlı Skorlar
Geri
İleri
Ramzi Safouri bir kez daha geliyor
Abone Ol

Ramzi Safouri bir kez daha geliyor

Antalyaspor'un 23 Ağustos'ta Türkiye'ye getirerek sağlık kontrolünden geçirdiği ve sonrasında yapılan görüşmede anlaşma sağlayamadığı Ramzi Safouri'ye ikinci davet geldi.

Lider Gazete'ye göre; İsrailli futbolcuyla kurulan ikinci temasın ardından Kırmızı-Beyazlıların ortaya koyduğu şartlar kabul edilirken, 27 yaşındaki futbolcu yarın tekrar Antalya'da olacak. Bir kez daha sağlık kontrolünden geçirilecek İsrailli futbolcu, 3 yıllık resmi sözleşmeye imzasını atacak.

PSİKOLOJİK SORUN YAŞADI

Antalyaspor ile yapılan transfer görüşmelerinde sonuca ulaşamadığı dönemde psikolojik sorunlar yaşayan Safouri ile ilgili olarak o dönemde Hapoel Beer Sheva Teknik Direktörü Elyaniv Barda dikkat çekecek ifadeler kullanmıştı.

--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
Başarılı futbolcunun İsrail'e dönerek antrenmanlara çıkmasına karşın kendisine süre vermeyi uygun bulmadığını ifade eden Barda, "Psikolojik açıdan zor bir hafta geçirdi, yurt dışına transfer olmanın eşiğindeydi ve sonunda aramıza geri döndü. Yaptığı iki antrenmanda da ciddi bir şekilde antrenman yaptı ancak bu hafta yaşadığı olaylardan dolayı oynamasına izin vermemeyi uygun buldum" ifadelerine yer vermişti., Fotoğraf; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön