Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Tokatspor'da hedef en az 3 transfer
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Tokatspor'un basın sözcüsü Abdullah Cenikli, ''Tokatspor transfer sıkıntısı yaşamayacak. 3 ya da 4 futbolcuyu transfer etmek istiyoruz'' dedi.
Cenikli, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, 2013 yılının Türkiye'ye, Tokat'a ve Tokatspor'a hayırlar getirmesini diledi. Tokatspor'a maddi destek sağlamak için çalışmaların sürdüğünü ifade eden Cenikli, bu kapsamda 3 bin takvim bastırdıklarını belirterek, ''Takvimleri 20 liradan satışa çıkardık'' diye konuştu.
Tokatspor'un Antalya kampının sürdüğünü aktaran Cenikli, şöyle konuştu:
''Takımızın kampı çok iyi bir ortamda devam ediyor. Bugün Kamerun Süper Ligi ekiplerinden Douala AC, 9 Ocak'ta Çanakkale Dardanelspor, 12 Ocak'ta Bozüyükspor, 15 Ocak'ta Tepecikspor, 17 Ocak'ta Sakaryaspor takımlarıyla hazırlık maçları oynayacağız. Emrah Tanta, Uğur Yanıkdemir ve Emrah Umut, takımdan ayrıldı. Tokatspor transfer sıkıntısı yaşamayacak. 3 ya da 4 futbolcuyu transfer etmek istiyoruz.''
Cenikli, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, 2013 yılının Türkiye'ye, Tokat'a ve Tokatspor'a hayırlar getirmesini diledi. Tokatspor'a maddi destek sağlamak için çalışmaların sürdüğünü ifade eden Cenikli, bu kapsamda 3 bin takvim bastırdıklarını belirterek, ''Takvimleri 20 liradan satışa çıkardık'' diye konuştu.
Tokatspor'un Antalya kampının sürdüğünü aktaran Cenikli, şöyle konuştu:
''Takımızın kampı çok iyi bir ortamda devam ediyor. Bugün Kamerun Süper Ligi ekiplerinden Douala AC, 9 Ocak'ta Çanakkale Dardanelspor, 12 Ocak'ta Bozüyükspor, 15 Ocak'ta Tepecikspor, 17 Ocak'ta Sakaryaspor takımlarıyla hazırlık maçları oynayacağız. Emrah Tanta, Uğur Yanıkdemir ve Emrah Umut, takımdan ayrıldı. Tokatspor transfer sıkıntısı yaşamayacak. 3 ya da 4 futbolcuyu transfer etmek istiyoruz.''
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.