Trabzonspor taraftarının Sturridge dansı heyecanı

Trabzonspor taraftarının Sturridge dansı heyecanı

11.09.2019
Trabzonspor taraftarı, Daniel Sturridge'nin gol dansını bekliyor. Gol attıktan sonra klasikleşmiş dansıyla izleyenleri eğlendiren İngiliz yıldızın hareketinin arkasındaki hikaye oldukça ilginç.

Yıldız futbolcu, kendisine has dansında bir elektrik akımı veya bir kalp atışının ekrandaki görüntüsüne benzeyen hareketiyle kuzenlerine mesaj gönderiyor. Taraftarlar da tecrübeli forvetin atacağı goller sonrası yapacağı sevince katılmak için sabırsız bir şekilde bekliyor.

ARTIK BİZDEN BİRİ
Transfer görüşmeleri yapıldığı dönemde Sturridge'in ailesi Trabzon'da ev bakmıştı. Ancak tecrübeli oyuncu, şehiri tanımadan bir eve yerleşmek istemedi. Bir süredir otelde kalan İngiliz süperstar, şimdi ise ev aramaya başladı. Sturridge'nin, şehri çok sevdiği de gelen haberler arasında.

4 BİN FORMA ALDILAR
Trabzonspor bu sezonun ilk 3 aylık döneminde 86 bin forma sattı. Tüm takım ve teknik heyet, yaklaşık 4 bin tane forma alarak, kulübe destek oldu. En çok formayı ise İngiliz yıldız Daniel Sturridge satın aldı. 30 yaşındaki futbolcu, imza töreninde bin tane forma aldığını duyurmuştu..

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
 SON HABERLER İÇİN AŞAĞI KAYDIRIN
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok