Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu ilk maçları sona erdi
UEFA Avrupa Ligi 3. eleme turu ilk maçları tamamlandı
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvasında 3. eleme turu ilk ayağı, oynanan 11 maçla tamamlandı.
Trabzonspor, sahasında Avusturya temsilcisi Rapid Wien'e 1-0 yenildi. Bordo-mavililerin Rapid Wien'i elemesi durumunda play-off'lardaki olası rakibinin belirleneceği eşleşmede Braga ile Servette 0-0 berabere kaldı.
Beşiktaş'ın play-off turundaki rakibinin belli olacağı eşleşmede ise Lugano, deplasmanda Partizan'ı 1-0 mağlup etti.
Turun rövanş karşılaşmaları 13-15 Ağustos'ta oynanacak.
Alınan sonuçlar şöyle:
Molde (Norveç) - Cercle Brugge (Belçika): 3-0
Trabzonspor - Rapid Wien (Avusturya): 0-1
Kryvbas (Ukrayna) - Viktoria Plzen (Çekya): 1-2
Partizan (Sırbistan) - Lugano (İsviçre): 0-1
Santa Coloma (Andorra) - RFS (Letonya): 0-2
Rijeka (Hırvatistan) - Elfsborg (İsveç): 1-1
Panathinaikos (Yunanistan) - Ajax (Hollanda): 0-1
Celje (Slovenya) - Shamrock Rovers (İrlanda): 1-0
Dinamo Minsk (Belarus) - Lincoln Red Imps (Cebelitarık): 2-0
Braga (Portekiz) - Servette (İsviçre): 0-0
Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvasında 3. eleme turu ilk ayağı, oynanan 11 maçla tamamlandı.
Trabzonspor, sahasında Avusturya temsilcisi Rapid Wien'e 1-0 yenildi. Bordo-mavililerin Rapid Wien'i elemesi durumunda play-off'lardaki olası rakibinin belirleneceği eşleşmede Braga ile Servette 0-0 berabere kaldı.
Beşiktaş'ın play-off turundaki rakibinin belli olacağı eşleşmede ise Lugano, deplasmanda Partizan'ı 1-0 mağlup etti.
Turun rövanş karşılaşmaları 13-15 Ağustos'ta oynanacak.
Alınan sonuçlar şöyle:
Molde (Norveç) - Cercle Brugge (Belçika): 3-0
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
Klaksvik (Faroe Adaları) - Borac Banja Luka (Bosna Hersek): 2-1Trabzonspor - Rapid Wien (Avusturya): 0-1
Kryvbas (Ukrayna) - Viktoria Plzen (Çekya): 1-2
Partizan (Sırbistan) - Lugano (İsviçre): 0-1
Santa Coloma (Andorra) - RFS (Letonya): 0-2
Rijeka (Hırvatistan) - Elfsborg (İsveç): 1-1
Panathinaikos (Yunanistan) - Ajax (Hollanda): 0-1
Celje (Slovenya) - Shamrock Rovers (İrlanda): 1-0
Dinamo Minsk (Belarus) - Lincoln Red Imps (Cebelitarık): 2-0
Braga (Portekiz) - Servette (İsviçre): 0-0
Haber; AA, Fotoğraf; Imago
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.