Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Yıldız Erkek Boks Milli Takımı'nın Kastamonu'daki kampı devam ediyor
Yıldız Erkek Boks Milli Takımı'nın Avrupa Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Kastamonu'daki kampı sürüyor.
Yıldız Erkek Boks Milli Takımı Başantrenörü Cahit Yumoğlu ile yardımcı antrenörler Abbas Taşdelen, Aydın Sakal ve Adil Demirci gözetiminde Türkiye Boks Federasyonunun Kadıdağı Kamp Merkezi'nde gerçekleştirilen kampta 13 sporcu yer alıyor.
Başantrenör Yumoğlu, AA muhabirine, kampın 23 Eylül'de sona ereceğini söyledi.
Sporcuların çalışmasından memnun olduğunu belirten Yumoğlu, "Kampın ortalarına geldik. İnançlı, bilinçli ve planlı şekilde çalışıyoruz. Çocuklarımız bize, biz de onlara inandık. İnşallah büyük dereceler yapacağız. Yıldızlar Avrupa Şampiyonası'ndan madalyalarla döneceğimize inanıyorum." diye konuştu.
Şartların oldukça iyi olduğunu dile getiren Yumoğlu, verdiği destek dolayısıyla Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç'e teşekkür etti.
Yıldız Erkek Boks Milli Takımı Başantrenörü Cahit Yumoğlu ile yardımcı antrenörler Abbas Taşdelen, Aydın Sakal ve Adil Demirci gözetiminde Türkiye Boks Federasyonunun Kadıdağı Kamp Merkezi'nde gerçekleştirilen kampta 13 sporcu yer alıyor.
Başantrenör Yumoğlu, AA muhabirine, kampın 23 Eylül'de sona ereceğini söyledi.
Sporcuların çalışmasından memnun olduğunu belirten Yumoğlu, "Kampın ortalarına geldik. İnançlı, bilinçli ve planlı şekilde çalışıyoruz. Çocuklarımız bize, biz de onlara inandık. İnşallah büyük dereceler yapacağız. Yıldızlar Avrupa Şampiyonası'ndan madalyalarla döneceğimize inanıyorum." diye konuştu.
Şartların oldukça iyi olduğunu dile getiren Yumoğlu, verdiği destek dolayısıyla Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç'e teşekkür etti.
Haber; AA, Fotoğraf; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.