Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Abat: "Transferleri açıklayacağız"
PTT 1. Lig takımlarından Boluspor'un Kulüp Başkanı Abdullah Abat, ''Stoper, ön libero ve kanat mevkilerine transfer yaptık. İsimleri daha sonra kamuoyuna açıklayacağız'' dedi.
Abat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının aralıksız sürdürdüklerini belirterek, ''Transfer komitemiz tarafından takip edilen ve ihtiyacımız olan mevkilere oyuncuların transferi konusunda görüşmelerimiz oldu. Stoper, ön libero ve kanat mevkilerine transfer yaptık. Bu isimleri daha sonra kamuoyu ile paylaşacağız'' diye konuştu.
Transfer konusunda acele ettiklerini anlatan Abat, transfer çalışmalarını biran önce bitirmek istediklerini kaydetti.
Abat, takımın kamp çalışmalarının Antalya'da devam ettiğini söyledi.
Abat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının aralıksız sürdürdüklerini belirterek, ''Transfer komitemiz tarafından takip edilen ve ihtiyacımız olan mevkilere oyuncuların transferi konusunda görüşmelerimiz oldu. Stoper, ön libero ve kanat mevkilerine transfer yaptık. Bu isimleri daha sonra kamuoyu ile paylaşacağız'' diye konuştu.
Transfer konusunda acele ettiklerini anlatan Abat, transfer çalışmalarını biran önce bitirmek istediklerini kaydetti.
Abat, takımın kamp çalışmalarının Antalya'da devam ettiğini söyledi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.