Geri
İleri
Ahmet Ağaoğlu: 'İndirin, indirin, indirin'

Ahmet Ağaoğlu: "İndirin, indirin, indirin"

28.07.2021
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, TFF genel kurulunda açıklamalarda bulundu.İNDİRİN, İNDİRİN, İNDİRİN

"Yayıncı kuruluşla ilgili ciddi sıkıntı var. Pandemi oldu indirin, enflasyon oldu indirin, kur yükseldi indirin. İndirin, indirin, indirin... Abone sayısı düşmüş durumda. Kendi ticari başarısızlıklarının bedelini ülke futboluna ödetemezler."

TARLADA ÇALIŞAN BİZİZ

"Tarlada çalışan biz, ürünümüzü pazarlayan siz. Bir kereye mahsus, iki kereye mahsus indirim yapılabilir. Ama bunun böyle devam etmeyeceğini toplantılarda ifade ettik"

TÜRK FUTBOLUNUN SORUNLARI

"Türk futbolunun sorunlarını, futbol ailesi ve paydaşları çözer. Bunun haricindeki hiçbir iradenin, bizim irademizin üzerinde olamayacağını açık ve net olarak ifade ediyorum."

YABANCI SAYISI

"Yabancı oyuncu konusu konuşuldu, tartışıldı. Saatler sürecek tartışma bu. Bizim görüşümüz şu; Yerli oyuncuyu, yabancı oyuncuyla rekabet edilebilir bir düzeye taşımadıktan sonra konulan sınırlamalar 1970'lerde konulan ithalat yasağından farkı yok"

ÖNERİLER

"Rezerv lig ve farklı versiyonlarla ilgili öneriler sunduk. Gençlerimizin bu tip yerlerde oynamadan yabancı oyuncularla rekabet edebilmesi mümkün değil."Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
 SON HABERLER IÇIN ASAGI KAYDIRIN
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Sporx Anasayfasına Dön yukarı ok