Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Altay puana hasret kaldı
Son 10 maçına teknik direktör Cüneyt Biçer yönetiminde çıkan Altay, bu periyotta 8 mağlubiyet, 1 galibiyet, 1 beraberlikle 4 puan topladı.
Siyah-beyazlılar, tecrübeli teknik adam önderliğinde kalesinde 28 gol görüp, 3 gol attı. Son 4 haftada Manisa FK, Boluspor (D), Adanaspor ve Ankara Keçiörengücü ile (D) karşılaşıp sezonu noktalayacak Altay, 2'nci Lig'de mücadele edeceği yeni sezon öncesi altyapıdan yetişen genç oyuncularının daha fazla tecrübe kazanmasını hedefliyor.
Siyah-beyazlılar, tecrübeli teknik adam önderliğinde kalesinde 28 gol görüp, 3 gol attı. Son 4 haftada Manisa FK, Boluspor (D), Adanaspor ve Ankara Keçiörengücü ile (D) karşılaşıp sezonu noktalayacak Altay, 2'nci Lig'de mücadele edeceği yeni sezon öncesi altyapıdan yetişen genç oyuncularının daha fazla tecrübe kazanmasını hedefliyor.
Haber; DHA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.