Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Antalya'yı hüzün kapladı
Spor Toto Süper Lig'in 19. haftasında Kayserispor'a 2-0 kaybeden Medical Park Antalyaspor da üzüntü hakimdi.
Medical Park Antalyaspor teknik direktörü Mehmet Özdilek ise mağlubiyetten dolayı üzgün olduklarını dile getirerek, ''Bugün hakemle ilgili iyimser düşüncelere sahip değilim. Aslında hakemlerle ilgili çok fazla konuşan biri değilim ama bugün oyunun kaderini belirleyen hakem oldu. Kayserispor'u galibiyetten dolayı tebrik ediyorum'' diye konuştu.
Futbolcu Janda da Antalya'ya mağlup dönecek olmanın üzüntüsünü yaşadığını ifade etti.
Medical Park Antalyaspor teknik direktörü Mehmet Özdilek ise mağlubiyetten dolayı üzgün olduklarını dile getirerek, ''Bugün hakemle ilgili iyimser düşüncelere sahip değilim. Aslında hakemlerle ilgili çok fazla konuşan biri değilim ama bugün oyunun kaderini belirleyen hakem oldu. Kayserispor'u galibiyetten dolayı tebrik ediyorum'' diye konuştu.
Futbolcu Janda da Antalya'ya mağlup dönecek olmanın üzüntüsünü yaşadığını ifade etti.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.