Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Arkas Spor'dan harika bir başarı geldi!
Voleybolda Erkekler Şampiyonlar Ligi 12'li play-off turunda Polonya'nın PGE Skra Belchatow takımını 3-2 yenip, altın sette de 15-12 üstünlük sağlayan Arkas Spor, 6'lı play-off turuna yükseldi.
Polonya'nın Lodz kentindeki Atlas Arena Lodz'da geçen yılın Şampiyonlar Ligi finalisti PGE Skra Belchatow ile karşılaşan Arkas Spor, 14-25, 25-21, 22-25, 25-18 ve 18-20'lik setlerle maçı 3-2 kazandı. İlk maçında rakibine 3-1 yenilen Arkas Spor, bu maçın sonunda 1-1'lik eşitliği yakaladı.
Bu durumda, tur atlayacak takımı belirleyecek ''Altın set'' uygulamasına gidildi. Altın sette ev sahibine 15-12 üstünlük sağlayan İzmir ekibi, tur atlayan taraf oldu.
Arkas Spor, bir üst turda aynı ülkeden Zaksa ile eşleşti.
Polonya'nın Lodz kentindeki Atlas Arena Lodz'da geçen yılın Şampiyonlar Ligi finalisti PGE Skra Belchatow ile karşılaşan Arkas Spor, 14-25, 25-21, 22-25, 25-18 ve 18-20'lik setlerle maçı 3-2 kazandı. İlk maçında rakibine 3-1 yenilen Arkas Spor, bu maçın sonunda 1-1'lik eşitliği yakaladı.
Bu durumda, tur atlayacak takımı belirleyecek ''Altın set'' uygulamasına gidildi. Altın sette ev sahibine 15-12 üstünlük sağlayan İzmir ekibi, tur atlayan taraf oldu.
Arkas Spor, bir üst turda aynı ülkeden Zaksa ile eşleşti.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.