Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Bandırmaspor, 3 futbolcu transfer etti
Spor Toto 2. Lig Kırmızı grup takımlarından Bandırmaspor, Karşıyaka'dan 2, Çorumspor'dan bir oyuncuyu renklerine bağladı.
Karşıyaka'dan orta saha oyuncusu Gökhan Artun'la 2,5, sağ bek Ufuk Arslan ile 1,5 yıllığına anlaşan Bandırmaspor Kulübü, Çorumspor'dan ise 3,5 yıllığına anlaştığı Ali Koçak'ı transfer etti.
Karşıyaka'dan orta saha oyuncusu Gökhan Artun'la 2,5, sağ bek Ufuk Arslan ile 1,5 yıllığına anlaşan Bandırmaspor Kulübü, Çorumspor'dan ise 3,5 yıllığına anlaştığı Ali Koçak'ı transfer etti.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.