Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Barbaros Akkaş baba oldu!
Basketbol Milli Takımlar İdari Menajeri Barbaros Akkaş, baba oldu.
Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Barbaros Akkaş ve Dilara Akkaş çiftinin Yeşilköy International Hospital'da ''Ceren'' ismini verdikleri kız bebeklerinin dünyaya geldiği bildirildi.
Açıklamada, anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Barbaros Akkaş ve Dilara Akkaş çiftinin Yeşilköy International Hospital'da ''Ceren'' ismini verdikleri kız bebeklerinin dünyaya geldiği bildirildi.
Açıklamada, anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.