Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Beşiktaş Antalya'ya indi
Beşiktaş Futbol Takımı, 10 günlük devre arası kamp çalışması için Antalya'ya geldi.
Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavaklı başkanlığındaki kafileyi Antalya Havalimanı'nda çok sayıda taraftar tezahüratlarla karşıladı. Futbolcular ve teknik direktör Samet Aybaba'ya büyük ilgi gösteren siyah-beyazlı taraftarlar, bol bol fotoğraf çektirip imza aldı.
Futbolcular, taraftarların tezahüratları eşliğinde kamp yapacakları Manavgat ilçesindeki Sensimar Side Resort Otel'e hareket etti. Beşiktaş'ın kamp kafilesinde 30 futbolcunun yer aldığı bildirildi.
Beşiktaş'ın, Antalya kampında Tuttur Cup Futbol Turnuvası'na da katılacağı ifade edildi.
Futbol Komitesi Üyesi Ahmet Kavaklı başkanlığındaki kafileyi Antalya Havalimanı'nda çok sayıda taraftar tezahüratlarla karşıladı. Futbolcular ve teknik direktör Samet Aybaba'ya büyük ilgi gösteren siyah-beyazlı taraftarlar, bol bol fotoğraf çektirip imza aldı.
Futbolcular, taraftarların tezahüratları eşliğinde kamp yapacakları Manavgat ilçesindeki Sensimar Side Resort Otel'e hareket etti. Beşiktaş'ın kamp kafilesinde 30 futbolcunun yer aldığı bildirildi.
Beşiktaş'ın, Antalya kampında Tuttur Cup Futbol Turnuvası'na da katılacağı ifade edildi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.