Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Beşiktaş'tan kutlama
Beşiktaş Kulübü, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç tarafından ''İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Başkanlığına'' atanan Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Başkan Yardımcısı Hasan Arat için kutlama mesajı yayımladı.
Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, ''Kulübümüz eski ikinci başkanlarından, Genel Kurul üyemiz ve eski sporcumuz Hasan Arat'ın İstanbul 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Adaylığı Komite Başkanlığı'na seçildiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Ülkemizi ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız Arat'a bu önemli görevde başarılar dileriz'' denildi.
Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, ''Kulübümüz eski ikinci başkanlarından, Genel Kurul üyemiz ve eski sporcumuz Hasan Arat'ın İstanbul 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları Adaylığı Komite Başkanlığı'na seçildiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Ülkemizi ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığımız Arat'a bu önemli görevde başarılar dileriz'' denildi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.