Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Bursaspor Fenerbahçe maçına hazır
Bursaspor, Ziraat Türkiye Kupası A Grubu'nda Çarşamba günü Fenerbahçe ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını tamamladı.
Özlüce Tesisleri'nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde gerçekleşen ve 1,5 saat süren antrenman, ısınma koşularıyla başladı. Yeşil-beyazlı futbolcular, dar alanda pas-pres çalışmasının ardından taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı.
Sağ arka üst adalesinde sertlik ve ağrılar bulunan Batalla, antrenmanın sadece bir bölümde takımla birlikte çalıştı. Sol arka adalesinde ödem tespit edilen Belluschi ise takımdan ayrı salonda antrenman yaptı.
Batalla ve Belluschi'nin durumunun maç saatinde belli olacağı belirtildi.
Bu arada Bursaspor, antrenman sonrası öğle yemeğinin ardından İstanbul'a gitti.
Özlüce Tesisleri'nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde gerçekleşen ve 1,5 saat süren antrenman, ısınma koşularıyla başladı. Yeşil-beyazlı futbolcular, dar alanda pas-pres çalışmasının ardından taktik ağırlıklı çift kale maç yaptı.
Sağ arka üst adalesinde sertlik ve ağrılar bulunan Batalla, antrenmanın sadece bir bölümde takımla birlikte çalıştı. Sol arka adalesinde ödem tespit edilen Belluschi ise takımdan ayrı salonda antrenman yaptı.
Batalla ve Belluschi'nin durumunun maç saatinde belli olacağı belirtildi.
Bu arada Bursaspor, antrenman sonrası öğle yemeğinin ardından İstanbul'a gitti.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.