Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Denizli'ye Finlandiya'dan transfer!
Denizlispor, Finlandiya 2. Lig takımlarından FC Lahti'den Ariel Thierry Hgueukam ile anlaştı.
Denizlispor Basın Sözcüsü Nihat Aracı, AA yaptığı açıklamada, teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini, bu kapsamda Finlandiya 2. Lig takımlarından FC Lahti'den, forvet oyuncu 24 yaşındaki Ariel Thierry Hgueukam ile 1,5 yıl süreli sözleşme için anlaşma sağladıklarını belirtti.
Futbolcunun, sağlık kontrolünün ardından bugün takımla birlikte antrenmana çıkacağını dile getiren Aracı, ''Görüştüğümüz futbolcularla transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Denizlispor'un gücüne güç katacak futbolcular transfer ediyoruz. Ariel'in de takıma katkı sağlayacağına inanıyoruz. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun'' dedi.
Denizlispor Basın Sözcüsü Nihat Aracı, AA yaptığı açıklamada, teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürdüklerini, bu kapsamda Finlandiya 2. Lig takımlarından FC Lahti'den, forvet oyuncu 24 yaşındaki Ariel Thierry Hgueukam ile 1,5 yıl süreli sözleşme için anlaşma sağladıklarını belirtti.
Futbolcunun, sağlık kontrolünün ardından bugün takımla birlikte antrenmana çıkacağını dile getiren Aracı, ''Görüştüğümüz futbolcularla transfer çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Denizlispor'un gücüne güç katacak futbolcular transfer ediyoruz. Ariel'in de takıma katkı sağlayacağına inanıyoruz. Her iki taraf içinde hayırlısı olsun'' dedi.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.