Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
F.Bahçe'de Elazığ hazırlıkları neşeli başladı!
Ziraat Türkiye Kupası'nda Bursaspor'u 3-2 yenen Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de kendi sahasında 20 Ocak Pazar günü Sanica Boru Elazığspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Bursaspor karşılaşmasının ardından 1 gün izin yapan sarı-lacivertli ekip, Sanica Boru Elazığspor maçının ilk hazırlığını, Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde basına kapalı gerçekleştirdi.
Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan idmanda oyuncuların daha sonra 4 gruba ayrıldığı ve 5'e 2 top kapma ile pas çalışması gerçekleştirdiği bildirildi. İkinci bölümde 2 gruba ayrılan sarı-lacivertli ekipte ilk gruptakilerin kanat organizasyonları ve şut çalışması yaptığı, diğer grubun ise dar alanda çift kale maçla antrenmanı tamamladığı kaydedildi.
Sarı-lacivertli ekip, Sanica Boru Elazığspor maçının hazırlıklarını yarın akşam basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla tamamlayacak.
Bursaspor karşılaşmasının ardından 1 gün izin yapan sarı-lacivertli ekip, Sanica Boru Elazığspor maçının ilk hazırlığını, Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde basına kapalı gerçekleştirdi.
Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan idmanda oyuncuların daha sonra 4 gruba ayrıldığı ve 5'e 2 top kapma ile pas çalışması gerçekleştirdiği bildirildi. İkinci bölümde 2 gruba ayrılan sarı-lacivertli ekipte ilk gruptakilerin kanat organizasyonları ve şut çalışması yaptığı, diğer grubun ise dar alanda çift kale maçla antrenmanı tamamladığı kaydedildi.
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
Fenerbahçe'de sakatlığı süren Caner Erkin'in sahada ve salonda yaptığı antrenmanlarla takımdan ayrı çalıştığı, Sezer Öztürk ve gribal enfeksiyon geçiren Miroslav Stoch'un da tedavi olduğu açıklandı.Sarı-lacivertli ekip, Sanica Boru Elazığspor maçının hazırlıklarını yarın akşam basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla tamamlayacak.
Haber; AA
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.