Geri
İleri
Sporx'e ücretsiz abone ol, ilk bilen sen ol!
Fenerbahçe'de ani bir KADRO DIŞI!..
Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 5. hafta maçında, 30 Ocak Çarşamba günü deplasmanda Sivasspor ile karşı karşıya gelecek.
Fenerbahçe'nin 19 kişilik maç kadrosunda şu oyuncular yer alıyor;
"Volkan Demirel, Serkan Kırıntılı, Mert Günok, Orhan Şam, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Caner Erkin, Salih Uçan, Mehmet Topuz, Raul Meireles, Mehmet Topal, Cristian Baroni, Dirk Kuyt, Miroslav Stoch, Moussa Sow, Semih Şentürk, Beykan Şimşek."
Fenerbahçe sportif sorumlusu ve teknik direktörü Aykut Kocaman'ın Milos Krasic'i kadroya almaması dikkat çekerken bu karar Sırp oyuncunun gözden düştüğü şeklinde yorumlandı.
Fenerbahçe'nin 19 kişilik maç kadrosunda şu oyuncular yer alıyor;
"Volkan Demirel, Serkan Kırıntılı, Mert Günok, Orhan Şam, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Caner Erkin, Salih Uçan, Mehmet Topuz, Raul Meireles, Mehmet Topal, Cristian Baroni, Dirk Kuyt, Miroslav Stoch, Moussa Sow, Semih Şentürk, Beykan Şimşek."
Fenerbahçe sportif sorumlusu ve teknik direktörü Aykut Kocaman'ın Milos Krasic'i kadroya almaması dikkat çekerken bu karar Sırp oyuncunun gözden düştüğü şeklinde yorumlandı.
Haber; Sporx.com
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.
Diğer Haberler
Diğer haberleri görmek için aşağıya kaydırın.